Контактный телефон:
066 121 87 84
067 197 97 96

Корзина

В корзине нет товаров

24.03.2020

Очищувачі повітря та вбивці вірусів

ТОП 5 трендових продуктів від "vt-klimat", які круто очищують повітря!

Шановні Пані та Панове!

Дуже цікава та, навіть, явна річ, яку ми помітили зараз в наших продажах: в рази стало більше відвантажень техніки, яка спеціалізується на очишенні повітря. 

Всім, хто ще не тренді продажів, пропонуємо звернути увагу на ТОП 5 приладів з додатковою системою очищення для боротьби з вірусами та іншими забруднювачами:

  1) Toshiba J2KVRG серії Shorai Premium – це новий ультра-сучасний прилад класу А++, обладнаний генератором озону, який дуже ефективно видяляє запахи, знищує віруси та бактерії.

Досить доступни ціни від 26900 грн. та надійність японскього бренду -  це те, що можна без докорів сумління пропонувати споживачам перед стартом літа. 

Подивитись відео про цей чудовий кондиціонер за цим посиланням >>>  

 


2) Panasonic CS/CU-E 7RKD – кондиціонер з великою історією та доведеною надійністю. Фішка кондиціонера - унікальна запатентована та перевірена роками система очищения NANOE, яка здатна на 99% очищувати повітря від вірусів, бактерій, плісняви, алергенів, запахів та інших забруднювачів. 

Порівняно з минулими роками кондиціонер зараз має надприємну ціну  – від 25400 грн. Panasonic - це синонім якості та надійності. 

Подивитись відео можна за цим посиланням >>>  

 


3) Neoclima SKYCOLD NORDIC  -  новинка 2020 року, яка здатна обігрівівати при -25 *С та працює на новітньому фреоні R32. 

Skycold Nordic має плазмовий фільтр, який добре очищує та дезінфікує повітря в приміщенні. 

При ціні всього від 18900 грн. - в нього мало конкурентів А++ класу з вбудованим зимовим комплектом та дворядним теплообмінником.

Довічна гарантія на компресор обов'язково приверне до себе увагу споживача. Детальна інформація по кондиціонеру доступна тут>>>

 

 


Припустимо, що тим споживачам, які вже мають  встановлені кондиціонери - потрібен лише прилад для очищення та зволоження повітря. Пропонуємо звернути увагу на:

4) Кліматичні комплекс Panasonic F-VK655R-N – це очищувач повітря з системою очищения NANOE та чотирма незалежними фільтрами та функцією зволоження. 

Це самий досконалий побутовий очищувач повітря в світі. Його фільтри здатні знищити до 99,9% вірусів, бактерій, алергенів, формальдегідів, плісняви, запахів, хімічних речовин  та інших забруднювачів. Строк служби фільтрів сягає 10 років, що не має аналогів на ринку. Компанія Panasonic провела десятки досліджень та має багато міжнародних сертифікатів якості продукту. Нажаль ще немає тестів щодо вірусу COVID19, але щодо інших коронавірусів та вірусів грипу типів H1N1, H1N5 має багато досліджень, тому ми можемо припускати з високою частк ою ймовірності, що ця чума 2020 року теж не є винятком. Тут можна подивитися міжнародний звіт>>> щодо ефективності очищення кліматичних комплексів Panasonic.

Ціни стартують від 26900 грн., але здоров'я важливіше, та якщо розділити це на 10 років служби фільтрів, то затрати 100% доречні.

Тут можна подивитись відеоогляд всього модельного ряду очищувачів Panasonic >>>, а тут більш детально про технології та фільтри в кліматичних комплексах Panasonic >>>.

 


5) Мийка повітря Neoclima МР-50 - це доступний варіант для домашнього комфорту та очищення повітря.

Це прилад з додатковим фільтром класу НЕРА та ціною від 5500 грн.

Дизайн прилада має нагороду Reddot Design Award.

Це відео допоможе дізнатися більше про продукт >>>

Заказать обратный звонок

Бренды производителей

Все бренды

Последние новости

24 Март 2020 года

Очищувачі повітря та вбивці вірусів

28 Февраль 2018 года

Как выбрать кондиционер?

03 Апрель 2017 года

Инверторные кондиционеры CHIGO

22 Март 2017 года

Вам не нужен инвертор!